Vistas Urbanas Das Alturas Na Bela Cintra

  • 27 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Vistas Urbanas Das Alturas Na Bela Cintra Σάο Πάολο 27 τ.μ. Απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από τον Ουρανοξύστη Martinelli και προσφέρει δωρεάν γυμναστήριο. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μαθήματα φίτνες και χώρο για πικ-νικ και παρέχει Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές ανάγκες, όσο και για αναψυχή.

Το κατάλυμα διαθέτει πλυντήριο.

Χαμάμ και σάουνα θα βοηθήσουν στη χαλάρωση επισκεπτών.

Σ' αυτό το διαμέρισμα θα βρείτε ιδιωτική κουζίνα.

Το Σάο Πάολο απέχει περίπου 4 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο. Το διαμέρισμα Vistas Urbanas Das Alturas Na Bela Cintra βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από σταθμό του μετρό Paulista. Αυτό το κατάλυμα απέχει περίπου 1 χλμ. από το Εμπορικό Κέντρο Center 3. Το αεροδρόμιο Σάο Πάολο Κονγκόνας βρίσκεται σε απόσταση 5 χιλιομέτρων από αυτό το διαμέρισμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Vistas Urbanas Das Alturas Na Bela Cintra Σάο Πάολο
Cantinho Moderno Bela Cintra Prox Paulista
Τιμή μόνο για κινητά

Cantinho Moderno Bela Cintra Prox Paulista

0 μ από το κατάλυμα
Studio Home Bela Cintra By Easyrent
Τιμή μόνο για κινητά

Studio Home Bela Cintra By Easyrent

8.2
Πολύ καλό 41 σχόλια
2 μ από το κατάλυμα
USD 44 USD 40
ανά νύχτα
Bhaus Bela Vista Bela Cintra - Apartamento 50M2 Com Varanda E Linda Vista 17O Andar - Cama Queen - Proximo Ao Shopping Frei Caneca E Metro - Academia - Piscina - Lavanderia - Vaga De Garagem - Acomoda 2 Adultos E 2 Criancas - Bc75
Τιμή μόνο για κινητά

Bhaus Bela Vista Bela Cintra - Apartamento 50M2 Com Varanda E Linda Vista 17O Andar - Cama Queen - Proximo Ao Shopping Frei Caneca E Metro - Academia - Piscina - Lavanderia - Vaga De Garagem - Acomoda 2 Adultos E 2 Criancas - Bc75

8.5
Έξοχο 19 σχόλια
241 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο
    11 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Julio Prestes
    2,7 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Δραστηριότητες

    • Κέντρο γυμναστικής

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Αναψυχή

    • Σάουνα

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Ανελκυστήρας
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Sh132 Vistas Urbanas Das Alturas Na Bela Cintra;
      Το διαμέρισμα Sh132 Vistas Urbanas Das Alturas Na Bela Cintra είναι στο κέντρο του Σάο Πάολο, κοντά σε Estacionamento Dia Brasil.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Sh132 Vistas Urbanas Das Alturas Na Bela Cintra;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Sh132 Vistas Urbanas Das Alturas Na Bela Cintra περιλαμβάνουν Εμπορικό ΚέΝτρο Center 3, που απέχει 14 λεπτά με τα πόδια.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Sh132 Vistas Urbanas Das Alturas Na Bela Cintra;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Sh132 Vistas Urbanas Das Alturas Na Bela Cintra περιλαμβάνουν Sujinho και Mestico και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι αυτό το διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το διαμέρισμα αποτελεί 27 μ².
    • Πόσα άτομα μπορούν να φιλοξενηθούν στο διαμέρισμα;
      Διαμέρισμα μπορεί να προσφέρει διαμονή σε 2 άτομα.
    • Υπάρχει πισίνα στο το διαμέρισμα Sh132 Vistas Urbanas Das Alturas Na Bela Cintra;
      Ναι, στο το διαμέρισμα Sh132 Vistas Urbanas Das Alturas Na Bela Cintra έχει εξωτερική πισίνα.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο
    11 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Julio Prestes
    2,7 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Vistas Urbanas Das Alturas Na Bela Cintra Σάο Πάολο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο